Limbický otisk a jeho přepis
Limbický otisk a jeho přepis
Cena: 1450,-
Termíny: 1.7.2017 14:00 - 19:00
   
Kapacita: 12 účastníků
Místo: MamaCow, Tyršova 34, Brno
Lektor: Simona Střebovská Hojdysz
   
INFORMACE O KURZU

Žijeme tak, jak rodíme. Náš porod odráží kvalitu našeho života jako takového. Během něho jsme si vytvořili program, jak se vypořádat s naším vlastním porodním traumatem. Tento program vysvětluje, jako porod zapadá do celkového konceptu naší kultury, našeho chápání světa i sebe samotných. To, co nás přitahuje anebo nás odpuzuje je zakořeněné v limbickém otisku. Limbický přepis je příjemný způsob, jak si přeprogramovat svůj nervový systém tak, aby se vytvořil nový výchozí stav, aby poznal/rozpoznal přirozený stav blaženosti.


Touto cestou si každý může zažít tento pocit, pocit bezpečí a během těhotenství a lehkého a nádherného porodu, kde si může každý vybrat kde a jak se chce narodit. A s tímto novým otiskem (krásným, bezpečným a blaženým) tak může pokračovat dál ve svém životě po porodu. Díky limbického přepisu je potom jednoduché dojít ke světu blaženosti. Je to jednoduchý záměr, který realizujeme protože chceme, protože cítíme potřebu změny ve svém životě a vnímání při pohledu na něj.


Limbickým přepisem získáváme nové vzpomínky na jiný porod a můžeme sa rozhodnou, zda chceme odinstalovať starý program. Najednou se ocitáme v úplně jiném životním prostoru, kde nás nedrží a nebrzdí trauma ani bolest, kde nečekáme, že nás někdo opustí, odmítne, kdy se bojíme, že naše láska nebude opětována…
Najednou se otevře mnoho dveří, do ktorých můžeme vstoupit a staré je už pro nás nezajímavé.

Limbický otisk je tedy opětovný návrat do našeho ZDROJE, do našeho úplného potencionálu, do síly, se kterou se rodíme, a o kterou během našeho života z různých důvodů přicházíme…Život okolo nás není vytvářen nikým jiným, než námi, našim LIMBICKÝM OTISKEM, který je možno terapeuticky „přepsat“ a to tak, abysme žili skutečně svůj vysněný život. Tento zážitkový workhop se promítne do vašeho každodenního života, naučíte se procítit a používat svou sílu k vědomé tvorbě. Žijme své sny v plné síle.


Workshopem vás provede terapeutka Simona Střebovská Hojdysz.


Workshop je vhodný i pro těhotné ženy


S s sebou si vezměte pohodlné oblečení a deku

Na přednášky si můžete vzít děti s sebou, pokud potřebujete. Jen je nutné, abyste zajistili, aby nerušili ostatní účastníky. Na místě je možné domluvit předem hlídání. Pokud budete potřebovat hlídat, tak nám dejte vědět nejdéle týden dopředu. Cenu hlídání Vám zašleme emailem.

REFERENCE
Pokud chcete ohodnotit tento kurz pošlete nám prosím email na info@pluspromaminky.cz rádi ho uveřejníme na našich webových stránkách. Náš systém zatím neumí automatické vkládání přímo z webového rozhraní. Děkujeme

 

 

""

 

Jméno a příjmení

"." 

 

jméno a příjmení

PŘIHLÁŠENÍ
Jméno a příjmení:
Telefon:
Email:
Ulice:
Město:
PSČ:
Termín:
4 + čtyři =
Přihlášení na kurz:
Vaše zpráva:
Odesláním přihlášky na kurz souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.
Vaše osobní údaje nebudeme poskytovat třetím stranám, ani s nimi jiným způsobem obchodovat.

1.6. MIMOŘÁDNÝ WORKSHOP - Limbický otisk a jeho přepis

5.5. Nové barvy - Jak s Vám líbí?

4.5. NOVÁ AKCE - Den s porodní asistentkou Annou Kohutovou

24.4. NOVÝ ČLÁNEK - Mýty o nošení dětí část 3.

Dárkové poukazy
NAVŠTIVTE NÁS TAKÉ NA FACEBOOKU:
facebook logo
Dagmar Ludvíčková
anavy
Skvelamama.cz
Katyv Baby
Zapleteno