INFORMACE O LEKTOROVI

   Jsem máma dvou krásných blonďatých kluků. Původním povoláním jsem všeobecná zdravotní sestra. Vystudovala jsem farmaceutickou fakultu v Brně a následně si udělala doktorát na fakultě Sociální farmacie. Mým zájmem byly od dětství bylinky, jejich sběr a využití v kuchyni. Po narození syna jsem se začala více zajímat o přírodní léčbu, přírodní kosmetiku a zdravé vaření. Jako zdravotník se denně setkávám s nemocnými lidmi, kterým klasická medicína často jen potlačuje příznaky onemocnění, ale ne vždy je dokáže vyléčit. Zjistila jsem, že zdraví jde ruku v ruce s naším životním stylem. Při nemocech vlastních dětí jsem hledala přírodní metody a cesty. Vystudovala jsem Mezinárodní školu klinické homeopatie a vědomosti z oblasti homeopatie využívám i při jednání s lidmi v lékárně. Začala jsem studovat výživové poradenství, protože cestu ke zdraví vidím především ve změně životního stylu, změně myšlení, dobrých vztazích, trávení času v přírodě a uvědomění si zodpovědnosti za sebe a své jednání.

   Trávím se svou rodinou hodně času v přírodě a mám jedinečnou příležitost pozorovat, jak běhání v lese, zdravá strava a rodinná pohoda mají pozitivní vliv na zdraví našich kluků. Od září pracuji dva dny v týdnu jako průvodce dětí v lesní školce.

   Své zkušenosti a vědomosti z oblasti homeopatie, zdravého vaření a změny životního stylu bych ráda předávala dál, především maminkám malých dětí. Vždyť zdraví svoje i našich dětí je v našich rukou a to, co jim naložíme v dětství si ponesou celý svůj život.

17.2. NOVÝ ČLÁNEK - Vendula Šrámková - vaše podpora v mateřství

4.2. NOVÝ ČLÁNEK - Veronika Matýsková - dula Veronika

4.2. NOVÝ KURZ - Rebozo - jak se připravit na porod

4.2. NOVÝ TERMÍN - Aromaterapie pro maminky a děti

4.2. NOVÁ TERMÍN - Cesta za radostným porodem s Annou Kohutovou

21.9. NOVÁ SEKCE - Videa

18.8. NOVÁ AKCE - Cesta za radostným porodem s Annou Kohutovou

2.8. NOVÝ ČLÁNEK - Práva při porodu císařským řezem

Dárkové poukazy
NAVŠTIVTE NÁS TAKÉ NA FACEBOOKU:
facebook logo
Dagmar Ludvíčková
anavy
Skvelamama.cz
Katyv Baby
Zapleteno