Vendula Šrámková
Bc. Vendula Šrámková
O moderních látkových plenách
Kurz finanční gramotnosti
   
   
   
   
   
   
   
INFORMACE O LEKTOROVI

   Po studiu dvou různých škol (ekonomie a psychologie) se ze mě stala především máma. Jednou z mých nejtypičtějších vlastností je neustálý hlad po nových informacích, takže jsem se s vášní sobě vlastní dala na studium všech maminkovských témat.


   Nejvíce mě zaujalo kontaktní rodičovství a látkové plenky. Díky těmto tématům jsem se dala dohromady s Dagmar Ludvíčkovou a výsledkem je Pluspromaminky v dnešní podobě.


   Starám se tu hlavně o marketing a lektoruji semináře a individuální konzultace o moderních látkových plenkách. Dále správcuji  naše facebookové skupinky, hlavně se starám o Látkové plenky Brno a okolí, Pro zdraví rodiny a Císařovny.


   Látkování v praxi se věnuji od roku 2013. Za tu dobu jsem vyzkoušela téměř vše, co je na našem trhu dostupné, takže mám solidní přehled i srovnání od nejmenších novorozeneckých plenek (látkuji od 2,3 kg) až po tréninkové kalhotky. U plenek se nerozhoduji na základě značek. Zajímám se hlavně o dobrý střih, materiály a kvalitu ušití.
S Dagmar Ludvíčkovou jsme napsaly nejobsáhlejší a nejpodrobnější látkovací manuál, který je momentálně k dispozici a plánuji jeho rozšíření a inovování do podoby e-booku.

    Máme za sebou projekty s vodárnami a kanalizacemi, fyzioterapeutkami, konzultace s prodejci a výrobci praček a sušiček nebo výrobci pracích prostředků. Spoustu informací konzultujeme i se zástupci hygieny a chemiky. Zorganizovala jsem největší látkovou osahávárnu v ČR, která se nepravidelně opakuje už dva roky. V rámci testování plenek se nezaměřuji jen na zkušenosti se svým dítkem, ale jsem i u testování na jiných dětech.


   V budoucnu chystám e-book o moderním přebalování a facebookovou stránku a blog o vaření hlavně pro děti. Chystám se na studium na dulu, na který jsem přijata k Amma Dula Akademie (Michaela Kalusová, Marie Ilkivová), Praha, 201/2018 (předpokládané dokončení studia na podzim 2018), laktační poradkyni a na pětiletý psychoterapeutický výcvik. Uvažuji o tom, že bych se jednou možná mohla věnovat práci poporodní duly.


   Máte nějaké otázky? Můžete mi napsat na náš firemní mail nebo mě kontaktovat na facebooku :-).

 

17.2. NOVÝ ČLÁNEK - Vendula Šrámková - vaše podpora v mateřství

4.2. NOVÝ ČLÁNEK - Veronika Matýsková - dula Veronika

4.2. NOVÝ KURZ - Rebozo - jak se připravit na porod

4.2. NOVÝ TERMÍN - Aromaterapie pro maminky a děti

4.2. NOVÁ TERMÍN - Cesta za radostným porodem s Annou Kohutovou

21.9. NOVÁ SEKCE - Videa

18.8. NOVÁ AKCE - Cesta za radostným porodem s Annou Kohutovou

2.8. NOVÝ ČLÁNEK - Práva při porodu císařským řezem

Dárkové poukazy
NAVŠTIVTE NÁS TAKÉ NA FACEBOOKU:
facebook logo
Dagmar Ludvíčková
anavy
Skvelamama.cz
Katyv Baby
Zapleteno